Skip to navigation Skip to main content
ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…
TMS Tedavisi
+90 554 638 29 00
Menü
TMS Tedavisi
  • Ana Sayfa
  • TMS Tedavisi Nedir? Nasıl Uygulanır?
  • Etkileri ve Avantajları
  • Sıkça Sorulan Sorular
  • Doktorlarımız
  • Makaleler
  • İletişim

Posts by Yüksel Büküşoğlu

02 Şub
Makaleler
Yayınlayan: author-avatar Yüksel Büküşoğlu
Temmuz 24, 2026

TMS Tedavisi (Transkraniyal Manyetik Stimülasyon) Nedir?

TMS Tedavisi (Transkraniyal Manyetik Stimülasyon)TMS Tedavisi (Transkraniyal Manyetik ...
Makaleyi Oku
24 Eyl
Makaleler
Yayınlayan: author-avatar Yüksel Büküşoğlu
Eylül 12, 2026

TMS ile Depresyon Tedavisi

TMS ile Depresyon Tedavisi - Depresyonda TMS Tedavisi TMS ile Depresyon Tedavisi Nedir? ...
Makaleyi Oku
24 Ağu
Makaleler
Yayınlayan: author-avatar Yüksel Büküşoğlu
Temmuz 24, 2026

TMS Tedavisi Nasıl Çalışır? Beyinde Etki Mekanizması

TMS Tedavisi, ilaç tedaavisinin faydalı olmadığı durumlarda kullanılan bir depresyon tedav...
Makaleyi Oku
24 Tem
Makaleler
Yayınlayan: author-avatar Yüksel Büküşoğlu
Temmuz 24, 2026

TMS Tedavisi Hafıza ve Bellek Fonksiyonlarını Nasıl İyileştirir?

Yaş, demans ve beyin hasarı ile hafıza ve bellek fonksiyonları yeteneği azalmaktadır. Geçm...
Makaleyi Oku
24 Haz
Makaleler
Yayınlayan: author-avatar Yüksel Büküşoğlu
Temmuz 24, 2026

Depresyonda TMS Tedavisi: İlaçsız ve FDA Onaylı Çözüm

Duygu durum değişiklikleri kuşkusuz ki artık hayatımızın bir parçası oldu. Özellikle pande...
Makaleyi Oku
24 May
Makaleler
Yayınlayan: author-avatar Yüksel Büküşoğlu
Temmuz 24, 2026

TMS Tedavisi ile Hafıza Geliştirmek Mümkün mü?

Northwestern Üniversitesi'nde yapılan bir bilimsel çalışmada, hafızadan sorumlu bey...
Makaleyi Oku
24 Nis
Makaleler
Yayınlayan: author-avatar Yüksel Büküşoğlu
Temmuz 24, 2026

Corona Depresyonu ve Panik Atağa TMS Tedavisi

Corona salgınının neden olduğu depresyon ve panik atağına TMS TedavisiDünya Sağlık Örg...
Makaleyi Oku
24 Mar
Makaleler
Yayınlayan: author-avatar Yüksel Büküşoğlu
Temmuz 24, 2026

Koronavirüs Sürecinde Anksiyete ve TMS Tedavisi

Corona virüs COVID-19 yayılmaya devam ettikçe, duygusal ve psikolojik bir pandemi de onu h...
Makaleyi Oku
24 Şub
Makaleler
Yayınlayan: author-avatar Yüksel Büküşoğlu
Temmuz 24, 2026

Hafızayı Silmek Mümkün mü? TMS Tedavisi Ne Diyor?

Hafızayı sildirmek mümkün mü? TMS Tedavisi nedir? Son günlerde asıkça adını d...
Makaleyi Oku
24 Oca
Makaleler
Yayınlayan: author-avatar Yüksel Büküşoğlu
Temmuz 24, 2026

Uyuşturucu Bağımlılığında TMS Tedavisi Etkili midir?

Uyuşturucu bağımlılığı tedavisi kolay bir tedavi değildir. Davranış terapisi, rehabilitasy...
Makaleyi Oku
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TMS Tedavi 2024
tms tedavisi, tms tedavisi nedir, tms tedavisi yapan yerler istanbul, tms tedavisi fiyatları, tms tedavi yaptıranların yorumları
  • Ana Sayfa
  • TMS Tedavisi Nedir? Nasıl Uygulanır?
  • Etkileri ve Avantajları
  • Sıkça Sorulan Sorular
  • Doktorlarımız
  • Makaleler
  • İletişim
Ara
WhatsApp
WhatsApp